informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 71 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Bank BPH zapowiada kolejny rekordowy rok
   Bank BPH realizuje strategię, choć niedługo może będzie musiał ją zmodyfikować – pisze „Puls Biznesu”. Wszystko zależy bowiem od decyzji inwestora - grupy Unicredit.
   - Wyniki pierwszego kwartału, a także kwietnia i maja wskazują na to, że będziemy mieli bardzo dobre półrocze. W drugim także nie widzę zagrożeń, więc może to być dla banku kolejny rekordowy rok - mówi Józef Wancer, prezes Banku BPH. Dodaje, że przyszła fuzja z Pekao nie zwalnia go z walki o rynek i utrzymania tempa rozwoju.
   Z Banku BPH zostanie wydzielonych 200 placówek wraz z centralą i systemem informatycznym i sprzedanych nowemu inwestorowi. Reszta ma być przyłączona do Pekao.
   Zanim jednak do tego dojdzie, bank pracuje, nie znikną też jego reklamy. Zdaniem prezesa detal jest tym segmentem, w którym kampanie reklamowe są najbardziej potrzebne i skuteczne. - Ale przez pierwsze pięć miesięcy tego roku szybszy od planowanego wzrost osiągają wszystkie trzy nasze segmenty: detaliczny, korporacyjny i skarbowy - podkreśla Józef Wancer.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 26-06-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.