informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Eutelsat sprzedaje dostęp do internetu
   Operator satelitów Eutelsat chce sprzedawać dostęp do szerokopasmowego internetu w Polsce. System SkyLogic jest skierowany przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw.


   Francuski Eutelsat chce uruchomić w Polsce dostęp do szerokopasmowego internetu za pośrednictwem swoich satelitów (SkyLogic). I radzi potencjalnym klientom skorzystanie z unijnych dotacji. "Mogą państwo skorzystać z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej na rozbudowę regionalnej i lokalnej infrastruktury" - czytamy w ulotce reklamowej. Gminy, szkoły, biblioteki oraz placówki służby zdrowia mogą sfinansować z nich do 75 proc. wydatków poniesionych na inwestycje. - W Europie SkyLogic jest coraz bardziej popularny w górskich rejonach, np. w Alpach, gdzie budowa naziemnej infrastruktury się nie opłaca - mówi Aduino Patacchini, dyrektor zarządzający Eutelsatu.
   Aby korzystać z systemu, trzeba kupić sprzęt za około 2 tys. euro (można go niego podłączyć do 40 komputerów). Firma NothernSky szacuje, że w tym roku na świecie będzie ok. 240 tys. terminali z dwukierunkowym o dostępem do internetu przez satelitę (w 2009 r. ich liczba przekroczy 350 tys. sztuk).


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 22-06-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.