informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość, oraz: admin
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Netia oferuje nowe usługi dostępu do internetu
   Warszawa, 19.06.2006 (ISB) – Netia zapowiedziała uruchomienie od 1 lipca nowej usługi szerokopasmowego dostępu do internetu dla klientów biznesowych. Od poniedziałku z nowej taryfy dostępu do sieci mogą natomiast klienci indywidualni. Między innymi dzięki nowej ofercie Netia chce na koniec roku zwiększyć liczbę użytkowników ADSL do 58 tys. z obecnych 46 tys., poinformował w poniedziałek Wojciech Folejewski, dyrektor sprzedaży na rynku masowym Netii.
   „W tej chwili mamy 46 tys. klientów ADSL, od początku roku pozyskaliśmy 9 tys. klientów. Nowa oferta pozwoli nam na zwiększenie liczby klientów na koniec roku do 58 tys. te liczby uwzględniają zarówno użytkowników indywidualnych, jak i small business” – powiedział Folejewski podczas konferencji prasowej.
   Udostępnione od poniedziałku nowe taryfy na dostęp do internetu dla klientów indywidualnych przewidują trzy abonamenty: w wysokości 59 zł (z 10 zł rabatu na połączenia głosowe i prędkością pobierania danych 640 kbit/s); w wysokości 69 zł (10 zł rabatu i 640 kbit/s) oraz 119 zł (20 zł rabatu i 1536 kbit/s). Warunkiem skorzystania oferty jest podpisanie z Netią umowy na dwa lata.
   Z kolei oferta dla biznesu, która wystartuje od 1 lipca, przewiduje w zależności od potrzeb klienta i oczekiwanej prędkości przesyłu danych całą gamę abonamentów za internet w cenach od 145 zł (640 kbit/s) do 2.800 zł (6 MB/s, przy czym prędkość pobierania i wysyłania danych jest tu taka sama). Dodatkowo we wszystkich taryfach dla klientów biznesowych Netia oferuje dostęp do usług hostingowych, gdzie klient ma możliwość: rejestracji i utrzymania własnych domen, realizacji skrzynek pocztowych, stron WWW oraz serwera FTP.
   Folejewski zapowiedział również, że w Netii trwają obecnie „zaawansowane prace” nad usługą triple-play (łączącą telefon, internet i telewizję).
   „Do końca roku gotowe będzie rozwiązanie technologiczne pozwalające na świadczenie takiej usługi. Trudno sprecyzować jeszcze, kiedy zostanie ona uruchomiona” – powiedział Folejewski.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 20-06-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.