informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 77 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Noble Bank wystartował!
   Zgodnie z zapowiedziami wystartował Noble Bank. Pierwsza z dwóch warszawskich placówek została uruchomiona na Al. Ujazowskich. Oddział na Domaniewskiej ma przyjmować klientów już w najbliższych dniach.Lokalizacja obu oddziałów jest jeszcze ściśle strzeżona, ponieważ Noble chce przed pełnym uruchomieniem banku uniknąć masowych wizyt konkurencji. Jak się okazuje pierwsza placówka została otworzona zgodnie z planem 16 czerwca. W tym dniu rozpoczęto również obsługę klientów.Pełen rozruch planowany jest jednak za co najmniej kilka tygodni, kiedy do oferty wejdą m.in. własne fundusze inwestycyjne.
   Jako pierwsi prezentowaliśmy niedawno logo nowej instytucji. Dzisiaj przyszedł czas na wizualizację gabinetów do spotkań z klientami. Jak widać na załączonej grafice, wnętrze wygląda bardzo atrakcyjnie. Tak długi czas utrzymywania w tajemnicy lokalizacji oddziałów może wynikać z ich odmiennej funkcjonalności i chęci ukrycia dla postronnych przechodniów.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 20-06-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.