informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 50 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Bankomaty jeszcze bardziej pożądane
   Banki i niezależni operatorzy zapowiadają znaczącą rozbudowę sieci bankomatów – donosi „Parkiet”. Obecnie na jednego Polaka przypada niemal trzy razy mniej maszyn niż w Europie Zachodniej i niektórych krajach naszego regionu.
   Na jeden bankomat przypada w Polsce 4350 osób, podczas gdy w krajach starej Unii Europejskiej tylko 1,5 tys. osób. Lepiej niż u nas jest też już na Węgrzech i Słowacji, gdzie z jednego bankomatu korzysta odpowiednio 34 tys. i 3,57 tys. osób.
   Pod koniec ubiegłego roku w Polsce było 8,8 tys. bankomatów. To o 722 więcej niż rok wcześniej. W tym roku sieć powiększy się o ok. 900 kolejnych maszyn i wreszcie na jej rozbudowie zaczną bardziej korzystać mniejsze miejscowości.
   Do rozbudowy sieci przystąpił PKO BP. Największy bank dokupi 214 maszyn i będzie ich miał niemal 2,1 tys. 50-100 dostawi Euronet (obecnie m 719). Ok. 100 bankomatów uruchomi firma Cash4You (ma 188 maszyn), która jest obecna głównie w południowej i wschodniej Polsce i planuje dalej się tam umacniać. Na rynek chce też wejść eCard. Spółka liczy na stworzenie sieci 500 bankomatów. Zapowiada, że albo odkupi je od banków, albo też postawi własne – czytamy

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 18-06-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.