informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 72 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Gates wycofuje się z kierowania Microsoftem
   Założyciel informatycznego giganta, firmy Microsoft. Corp., Bill Gates oznajmił w czwartek, że będzie stopniowo ograniczał swoją rolę w bieżącym kierowaniu firmą, tak aby w lipcu 2008 r. całkowicie poświęcić się pracy na rzecz jego fundacji charytatywnej

   Bill and Melinda Gates Foundation zajmuje się promowaniem i finansowaniem projektów w dziedzinie ochrony zdrowia i oświaty na całym świecie.
   "Rzecz jasna, ta decyzja była dla mnie bardzo trudna do podjęcia" - powiedział Gates podczas konferencji prasowej. "To nie jest odejście w stan spoczynku, to jest zmiana moich priorytetów" - dodał.
   Gates, jeden z najbogatszych ludzi na świecie, pozostanie jednak prezesem firmy a także jej czołowym doradcą.
   Władzę nad koncernem najprawdopodobniej podzielą między siebie Steve Ballmer, obecny dyrektor zarządzający i Ray Ozzie, dyrektor techniczny, który przejmie specyficzny dla Gatesa tytuł "głównego architekta oprogramowania".
   Systemy operacyjne Windows, produkowane przez Microsoft Corp., są stosowane w ok. 90 proc. komputerów osobistych na świecie.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 16-06-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.