informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 62 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Nawet 2 miliony Polaków mogło już podjąć pracę w UE
   "Gazeta Wyborcza" pisze, że od maja 2004 roku pracę w krajach Unii Europejskiej mogło podjąć już nawet 2 miliony Polaków.
   Według danych Ministerstwa Pracy w krajach wspólnoty w ciągu ostatnich dwóch lat pracował milion Polaków. Specjalista od migracji z Uniwersytetu Opolskiego doktor Romuald Jończy mówi dziennikowi, że rzeczywista skala zjawiska jest o wiele większa. Według niego nie wiadomo tylko, czy o 50, czy o 100 procent.
   Potwierdza to doktor Wojciech Łukowski z Ośrodka Badań nad Migracjami Uniwersytetu Warszawskiego. Jego zdaniem można założyć, że tyle samo osób wyjeżdża do pracy na czarno i legalnie. Jeśli dołożyć do tego tych, którzy wyjechali przed naszym wejściem do Unii i 1 maja 2004 zalegalizowali swój pobyt, to 2 miliony są realne.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 12-06-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.