informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

PRZEGRALIŚMY TEN MUNDIAL!!!
   Jesteśmy poobijani i zdruzgotani. Polska w żenującym stylu przegrała z Ekwadorem 0:2. - pisze "Dziennik". Gazeta przedstawia "główne grzechy" polskiego selekcjonera Pawła Janasa.
   Według "Dziennika" trzon zespołu stanowią piłkarze, którzy nie potrafią grać i mają trudności z załapaniem się do pierwszych składów drugoligowych europejskich drużyn. Jedynym z tej klasy zawodników, który mógł coś zdziałać, byłby Tomasz Frankowski, ale jego na mundial Janas nie zabrał.
   Gazeta zarzuca też selekcjonerowi, że zmienił styl gry reprezentacji na sześć dni przed mundialem, czego - zdaniem "Dziennika" - nie robi żaden poważny trener. Według gazety Paweł Janas brak pomysłu na poprowadzenie drużyny do zwycięstw ukrywał "za maską pychy, buty i zniechęcenia". Poza tym okazał się człowiekiem bez charakteru i zamiast przyznać się do błędów wyszukiwał dla siebie mało przekonujące usprawiedliwienia.
   Według gazety błędem było też wystawienie na środku obrony Jacka Bąka i zbyt późne wprowadzenie do gry Ireneusza Jelenia, którego "Dziennik" określa jako "jedynego z biało-czerwonych, który odważył się nieco szybciej biegać."

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 10-06-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.