informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 83 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Producenci żywności kontra supermarkety
Producenci żywności rzucili rękawicę wielkim sieciom handlowym. Uważają, że hiper- i supermarkety, zaniżając ceny, doprowadzają ich na skraj bankructwa.
Makaroniarze zrzeszeni w krajowej izbie poinformują dziś dyrektorów wszystkich sieci handlowych, że nie będą sprzedawali makaronów poniżej l,8 zł za kg, gdyż taki jest koszt produkcji z krajowej mąki. To oznacza, że na sklepowych półkach nie będzie już makaronów poniżej 72 gr za paczkę 400- gramową, jak do tej pory. "Cena 3,8 zł jest ceną minimalną - piszą makaroniarze - wynikającą z wysokich cen zboża, energii, transportu...".
- Nasz makaron jest najtańszy w całej Unii, nawet w Czechach, gdzie są podobne koszty produkcji, sprzedają paczki po 1,2 zł. A nasze sieci wymuszają cenę poniżej 70 gr. To nas doprowadza na skraj bankructwa - mówi Marek Dąbrowski, szef izby.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 11-06-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.