informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 84 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Firmom będzie łatwiej sięgnąć po euro?
   Rząd chce ułatwić przedsiębiorcom korzystanie z unijnych funduszy, a przedsiębiorcy zapowiadają, że nie będą o nie występować, bo boją się kontroli Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Gra toczy się o ponad 50 mld zł

   Walka o unijne pieniądze idzie Polakom jak po grudzie. Z badań Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych "Lewiatan" wynika że z 1,1 tys. firm, które w 2005 r. złożyły wnioski o dofinansowanie, blisko 70 proc. dotacji nie otrzymało.
   Premier Kazimierz Marcinkiewicz zapewniał w piątek w trakcie spotkania z przedstawicielami izb handlowych, że nie może się zmarnować nawet jedno euro.

   Dzisiaj zanim firma dostanie choćby jedno euro, jest dokładnie sprawdzana.
   W każdym województwie robią to przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. - Sprawdzają u przedsiębiorcy każdą fakturę - mówi Mirosław Marek prezes PARP. Kontrole, dodaje Marek, przeprowadzają też Najwyższa Izba Kontroli i policja. - Powstawanie więc nowych instytucji kontrolnych nie ułatwi wydawania euro.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 05-06-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.