informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Budownictwo chyba wytrzyma podwyżkę VAT
Ożywienie gospodarki przyszło w sukurs tej branży w samą porę, bo skokowa podwyżka cen wyrobów budowlanych w maju najwyraźniej nie zaszkodziła zbytnio ich producentom i handlowcom.
Przedsiębiorcy obawiali się, że po boomie w marcu i kwietniu, wywołanym paniką przed skutkami podwyżki VAT na wyroby budowlane z 7 do 22 proc., w maju ich sprzedaż gwałtownie się załamie. - Żartowaliśmy nawet, że cała firma może pójść w maju na urlop - opowiada Ewa Pira, dyrektor ds. rynku Grupy Atlas. - Tymczasem okazało się, że po rekordowym kwietniu nastąpił znakomity maj. W kwietniu sprzedaliśmy ponad 70 tys. ton naszych wyrobów, a w maju zaledwie o 3 tys. mniej - dodaje. I wyjaśnia, że majowa sprzedaż jej firmy była o prawie 5 proc. większa niż przed rokiem.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 09-06-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.