informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 83 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Google będzie sprzedawał reklamy wideo
   Dla spółki, która stworzyła najpopularniejszą na świecie wyszukiwarkę internetową, reklamy wideo to mała rewolucja. Przez lata Google nie chciało bowiem zarabiać inaczej niż na ubogich graficznie reklamach tekstowych, które wyświetlają się przy wynikach wyszukiwania (tzw. linki sponsorowane).
   Reklamy wideo będą się pojawiać na stronach internetowych, np. na blogach, które przystąpią do programu partnerskiego Google - firmy płacą Google za każde kliknięcie w reklamę, a spółka dzieli się przychodami z właścicielami stron.
   Google liczy głównie na zainteresowanie małych firm. Ma też jednak nadzieję, że reklamy wideo przyciągną wielkich międzynarodowych graczy - jak np. Unilever czy Procter & Gamble, które dziś większość budżetu na marketing pompują w telewizję.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 24-05-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.