informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość, oraz: Kasia01
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Będzie nowy bank dla drobnych firm
   Wkrótce powstanie pierwszy bank specjalizujący się wyłącznie w obsłudze małych firm. Jak dowiedziała się nieoficjalnie „Gazeta Wyborcza”, ma go utworzyć spółka Fundusz Mikro wraz z jednym z zagranicznych banków.
   Fundusz Mikro powstał w 1994 r. za pieniądze Polsko-Amerykańskiego Funduszu Przedsiębiorczości. Specjalizuje się w udzielaniu pożyczek dla małych firm. Ma oddziały w 34 miastach, a z jego pożyczek skorzystało już prawie 40 tys. przedsiębiorstw. Według informacji „Gazety”, Fundusz przygotowuje się do utworzenia banku.
   Pieniądze na przedsięwzięcie miałby wyłożyć partner finansowy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że trwają zaawansowane negocjacje z jednym z zagranicznych banków. Na razie nie wiadomo, czy nowy bank odkupi licencję od już istniejącej w Polsce instytucji finansowej, czy wystąpi o nową
   Nowy bank byłby pierwszym, którego specjalnością byłaby niemal wyłącznie obsługa małych firm. Według dziennika, mógłby mocno namieszać na rynku, ponieważ bankowcy dopiero od niedawna zaczęli interesować się sektorem małych firm. - To najbardziej ryzykowna, niestabilna, ale i najbardziej przyszłościowa grupa klientów - mówi Piotr Czarnecki, prezes Raiffeisen Banku.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 19-05-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.