informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 85 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

CR Media: Rynek reklamy wzrośnie o 9,9% do 5,99 mld zł w 2006 r.
   Warszawa 16.05.2006 (ISB) – Rynek reklamy powinien zanotować w tym roku wzrost rzędu 9,9%. Jego wartość na koniec tego roku sięgnie 5 990 mln zł, wynika z raportu na temat rynku reklamy Ad.media Raport, przygotowanego przez CR Media Consulting.
   „Tradycyjnie głównym czynnikiem wzrostu rynku reklamy jest wzrost gospodarczy. Obecnie obserwujemy, że produkcja rośnie, znacząco zwiększa się także liczba zamówień w przemyśle i obrotów w handlu detalicznym. To pozwala przypuszczać, że nasze prognoz zostaną zrealizowane” – powiedział Maciej Chodorowski z CR Media Consulting podczas wtorkowej konferencji prasowej.
   Spółka przewiduje, że w 2007-2008 roku rynek reklamowy będzie wciąż rozwijał się w tempie znacznie szybszym, niż wzrost PKB – o 9,1% w roku 2007 do 6,54 mld zł oraz o 8,5% do 7,09 mld zł w roku 2008. Analitycy nie zakładają przy tym znaczącego wpływu czynników jednorazowych na ten poziom wzrostu.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 17-05-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.