informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 76 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Ceny gruntów rosną w lawinowym tempie
   Tygodnik "Newsweek" pisze o lawinowym wzroście cen polskich gruntów. Ceny ziemi rosną w zastraszającym tempie na Mazurach, w Małopolsce i na Mazowszu, Pomorzu i w województwie dolnośląskim.
   Powołując się na dane GUS tygodnik informuje, że w zeszłym roku średnia cena ziemi w Polsce wzrosła o prawie 26 procent, a w pobliżu wielkich miast lub modnych miejscowości wypoczynkowych nawet o 100-200 procent.
   Zdaniem "Newsweeka" ziemia drożeje w miarę jak rośnie na nia popyt. Ceny nakręcają sami rolnicy, którzy aby wykorzystać unijne pieniadze, powiększają pola, a także firmy deweloperskie, które wykupują najbardziej atrakcyjne tereny pod budowę między innymi podmiejskich osiedli. Ceny podbijaja też mieszkańcy miast, którzy coraz częściej traktują grunty jako dodatkowe źródło dochodów i lokatę kapitału.
   "Eksperci monitorujący obrót ziemią są pewni, że ziemia w Polsce nadal będzie drożeć, choćby dlatego, że jest znacznie tańsza niż w innych krajach Unii" - pisze "Newsweek" . Jednocześnie zachęca do inwestowania w tereny, gdzie ceny są jeszcze w miarę przystępne.


Źródło: Twoja-firma.pl - vortal dla MSP
Dodał: pp

Data dodania: 15-05-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.