informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 70 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Ranking najtańszych i najwygodniejszych kart
   "Rzeczpospolita" pisze, że najlepsze karty do kont osobistych oferują: mBank, Inteligo i Nordea. Dziennik publikuje ranking najtańszych i najwygodniejszych kart.
   Gazeta podkreśla, że w karcie najważniejsze sa niskie koszty i łatwy dostęp do gotówki. Dziennik pisze, że oba warunki spełnia karta debetowa Visa Electron, oferowana przez mBank. Jej posiadacz nie musi płacić za prowadzenie rachunku, a we wszystkich bankomatach Euronetu i BZ WBK można pobierać pieniądze za darmo.
   W rankingu wysoko uplasowała się też karta Visa Electron z Sercem do rachunku Inteligo, której utrzymanie kosztuje złotówkę miesięcznie. Z kolei posiadacze karty wydawanej przez Nordea Bank Polska mogą bezpłatnie korzystać z bankomatów sieci Nordea i BZ WBK.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 11-05-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.