informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 62 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Zapraszamy firmy z branży budowlanej do uczestnictwa we wrześniowej misji gospodarczej organizowanej przez Wielkopolską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości na Ukrainę.
 

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest spółką świadczącą pomoc małym i średnim przedsiębiorcom działającym na terenie Województwa Wielkopolskiego. Niedawno agencja rozpoczęła współpracę z podobnego typu instytucjami na Ukrainie, co zaowocowało kilkudziesięcioma ofertami inwestycyjnymi skierowanymi do polskich przedsiębiorstw. Oferty te wspierane są przez specjalną komórkę działającą przy ukraińskim Ministerstwie Handlu. Dzięki pośrednictwu lokalnych Izb Przemysłowo – Handlowych dla polskich firm powstała możliwość znalezienia interesujących kontaktów handlowych na tamtejszym rynku. W ramach współpracy ze stroną ukraińską, a także realizacji zadań statutowych WARP, jakimi są promocja eksportu wśród lokalnych przedsiębiorstw oraz pomoc w wyszukiwaniu dla nich partnerów za granicą, na wrzesień tego roku zaplanowane zostało zorganizowanie misji gospodarczej na Ukrainę. Z racji obserwowanej w przeciągu kilku ostatnich lat pozytywnej koniunktury na ukraińskim rynku budownictwa oraz dużego zainteresowania firm z tej branży inicjatywa ta skierowana jest do przedsiębiorców z sektora budowlanego bądź jego otoczenia. W chwili obecnej toczą się rozmowy z Wydziałem Ekonomiczno – Handlowym Ambasady RP na Ukrainie na temat imprez wystawienniczych na które misja byłaby organizowana. Ich celem jest wyszukanie cieszącej się największym prestiżem, a także jak najbardziej interesującej pod względem ekspozycji imprezy wystawienniczej. Koszty kwalifikowane misji będą w 50% refundowane. Jeśli byliby państwo zainteresowani bardziej szczegółowymi danymi informacje uzyskać można pod numerami telefonów 061 6563511 i 6563510, e-mailem: [email protected] oraz osobiście, w siedzibie Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Poznaniu na ulicy Piekary 19.
Grzegorz KujawaŹródło: Autor - - [email protected]
Dodał: admin

Data dodania: 09-05-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.