informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 48 gości, oraz: eurotrade
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Bogaci inwestorzy zyskują na hossie

   Hossa na warszawskiej giełdzie sprawia, że na wartości zyskują nie tylko rachunki indywidualnych inwestorów, ale także portfele zarządzane przez specjalistów w firmach asset management. Najlepsi w I kwartale okazali się zarządzający w DM IDM S.A. oraz BZ WBK AIB AM.


   Zgodnie z przewidywaniami analityków z przełomu roku w I kwartale tego roku akcje były najlepszą okazją do zarobku. Nieoczekiwanie, już po I kwartale można na nich było zyskać już tyle, ile prognozowali analitycy na cały rok. Najlepsze portfele osiągnęły bowiem stopy zwrotu rzędu 20%. Tak stało się w przypadku portfeli DM IDM S.A., BZ WBK AIB AM i ING AM. Portfele akcyjne Domu Maklerskiego IDM S.A. zyskały aż 37,8% na wartości!Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 30-04-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.