informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Coraz więcej Polaków opuszcza kraj
   Polacy chętnie podejmują pracę na otwartych rynkach Unii Europejskiej. Nie ma dokładnych danych ilu naszych rodaków wyjechało.
   Z informacji ministerstwa pracy i polityki społecznej wynika jednak, że legalne zatrudnienie udaje się znależć 600-set tysiącom osób w roku. Jak twierdzi dyrektor Janusz Grzyb, najczęściej wybieramy Wielką Brytanię i Irlandię. Pracujemy w administracji, budownictwie, transporcie, rolnictwie.
   Wielu naszych rodaków żyje oszczędnie po to, by inwestować w swoją edukację i we własny biznes. Dyrektor Janusz Grzyb podkreśla, że należy dołożyć wszelkich starań, by wracali do kraju i na stałe wiązali się z naszym rynkiem pracy. Jego zdaniem, ważne jest stworzenie zachęt, by utrzymać sezonowość zatrudnienia za granicą.
   Rok 2006 ogłoszony został przez Komisję Europejską rokiem mobilności pracowników.

   We wszystkich krajach Unii otwarto stronę internetową z ofertami pracy - (http://europa.eu.int/eures/home.jsp?lang=pl). Ogłoszenia pochodzą z 28 krajów.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 23-04-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.