informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 76 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Polska przedostatnia w Europie
Polska jest przedostatnim co do stopnia bogactwa swoich mieszkańców krajem Unii Europejskiej - nasz produkt krajowy brutto na głowę stanowi zaledwie 46 proc. średniej UE. Taki sam wskaźnik ma Litwa, a najbiedniejsza w UE jest Łotwa - 42 proc. Najbogatsi w Unii są mieszkańcy Luksemburga (208 proc. średniej 25 państw) i Irlandii (131 proc.), która w ciągu zaledwie trzydziestu lat członkostwa przebiła się z pozycji ubogiego krewnego na bogatego wujka. Do najbiedniejszego ze starych państw UE - Portugalii dzieli Polskę aż 29 proc., a do najbogatszego z nowych członków Cypru 37 proc. Ponad dwukrotnie bogatsza od Polski jest Hiszpania - oba te państwa będą rywalizować o uzyskanie z budżetu Unii największych pieniędzy na pomoc biednym regionom.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 06-06-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.