informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Windows 98 i ME: wsparcie tylko do lipca
   Wsparcie techniczne ze strony Microsoftu dla użytkowników systemów Windows 98, Windows 98 SE i Windows ME ma oficjalnie zakończyć się z dniem 11 lipca br.

   W tym dniu zostanie zawieszone zarówno wsparcie techniczne tych systemów operacyjnych, jak i wydawanie uaktualnień bezpieczeństwa dla nich.
   Microsoft uznał te systemy za przestarzałe i stwarzające duże ryzyko w zakresie bezpieczeństwa dla użytkowników. Firma rekomenduje jak najszybsze uaktualnienie do nowszych wersji Windows, takich jak Windows XP.
   Pierwotnie Microsoft planował zakończenie wsparcia Windows 98 i ME w styczniu 2004 r. ale przedłużył ten termin do 30 czerwca 2006 r, decydując się ostatecznie na 11 lipca, aby zdążyć z udostępnieniem ostatnich łatek bezpieczeństwa.
   W zastosowaniach biznesowych Windows 98 i ME są rzadziej spotykane niż w komputerach domowych. Według badań, przeprowadzonych wśród 2300 użytkowników w grudniu ub.r. przez Jupiter Research, 16 proc. respondentów używało Windows 98 lub 98 SE w swoich komputerach domowych, a Windows ME 6 proc.
   Microsoft zamierza wydać nową wersję 'konsumenckiego' systemu operacyjnego, Windows Vista, na początku roku 2007. Według analityków oznacza to, że użytkownicy Windows 98 lub ME , którzy zechcą uaktualnić swoje systemy w lipcu, prawdopodobnie przejdą na Windows XP, rezygnując z uaktualnienia do Vista po styczniu 2007 r. Jest to pewien problem dla Microsoftu, który chce zachęcić użytkowników do szybkiego przechodzenia na nowe wersje systemu. Zjawisko to powtarza się jednak od lat - użytkownicy ostrożnie podchodzą do świeżych wydań systemu operacyjnego, oczekując zazwyczaj na szersze doświadczenie z pierwszych miesięcy eksploatacji.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 17-04-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.