informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 98 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Od dziś mniej płacimy za rejestrację samochodu sprowadzonego z zagranicy
   Od dziś mniej zapłacimy za wydanie karty pojazdu dla auta sprowadzonego z zagranicy i po raz pierwszy rejestrowanego w Polsce. W życie wchodzi rozporządzenie ministra transportu, które obniża wysokość opłaty z 500 do 75 złotych.
   Andrzej Bogdanowicz z departamentu dróg i transportu drogowego resortu wyjaśnił, że obniżka opłaty jest skutkiem wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Orzekł on, że przepis ustanawiający wysokość opłaty na 500 złotych za wydanie karty pojazdu sprowadzonego z zagranicy jest niezgodny z konstytucją.
   Andrzej Bogdanowicz uważa, że obniżenie opłaty nie spowoduje lawinowego wzrostu importu używanych aut. Jego zdaniem, rynek jest już tak nasycony, że obniżenie opłaty o kilkaset złotych nie będzie miało na to wpływu.
   Resort transportu informuje, że wnioski o zwrot pobieranej dotychczas wyższej opłaty nie będą rozpatrywane w trybie administracyjnym. Roszczeń można dochodzić jedynie przed sądami powszechnymi.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 17-04-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.