informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Czego nie zapewnią bankowe polisy
   Czy z ubezpieczenia oferowanego przez bank można nie otrzymać odszkodowania? Można, ponieważ ubezpieczyciele stosują wiele ograniczeń, a klienci nie wiedzą, że się na nie zgodzili.
   „Gazeta Prawna” radzi, żeby podpisując umowę ubezpieczenia w banku dokładnie zapoznać się z wyłączeniami odpowiedzialności towarzystwa. Zwłaszcza jeżeli chodzi o gratisowe polisy dodawane do konta czy wydania karty. Tego typu bankowe bonusy mają bardziej ograniczony zakres ubezpieczenia, niż w umowach płatnych. Dotyczy to głównie polis następstw nieszczęśliwych wypadków, assistance czy turystycznych.
   Dziennik zwraca uwagę, że zwykle składka za dodatkowe ubezpieczenie, np. NNW, jest pobierana z konta ostatniego dnia miesiąca, by pokryć ryzyko wypadku w następnym. Jeśli w tym czasie nie ma pieniędzy na rachunku i składka nie wpłynie, nie ma ochrony. Zapłata po terminie daje ochronę dopiero w kolejnym miesiącu. Natomiast w przypadku płatnej polisy nieopłacenie składki może oznaczać rozwiązanie umowy, ale np. dopiero po 30 dniach od terminu jej płatności.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 15-04-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.