informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Nie będzie likwidacji ulgi internetowej
   (ISB) – Ministerstwo Finansów nie planuje likwidacji ulgi za wydatki na dostęp do internetu, podał resort we wtorkowym komunikacie, dementując nieoficjalne informacje „Gazety Wyborczej” na ten temat.
   „Ministerstwo Finansów uprzejmie informuje, iż […] nie przewiduje uchylenia odliczenia od dochodu wydatków na użytkowanie sieci itnernet” – podano w komunikacie.
   Ulga ta, wprowadzona w 2005 roku, gdy podniesiono VAT na internet do 22%,, pozwala odpisać od dochodu do 760 zł rocznie.
   „GW” podała, że resort planuje też likwidację tzw. ulgi sportowej i ulgi za zatrudnianie niań. Obie okazały się „bublami podatkowymi” – jak stwierdziła gazeta. Pierwsza miała zachęcić do sponsorowania imprez sportowych, ale „otwiera drogę do nadużyć”. Z drugiej ulgi z kolei „akurat podatnicy nie chcą korzystać”. (ISB)

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 11-04-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.