informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 48 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Polska telekomunikacja pod obstrzałem Brukseli
   Bruksela jest zaniepokojona opóźnieniami w liberalizacji rynku telekomunikacyjnego w Polsce. Unijna komisarz ds. społeczeństwa informacyjnego i mediów, która przyjedzie w poniedziałek, porozmawia z rządem na temat braku szefa UKE i wynikającego z tego paraliżu działań regulatora.
   Telekomunikacja polska znowu znalazła się na celowniku Brukseli. Komisja Europejska chce wiedzieć czy Polska będzie przestrzegała unijne prawo w telekomunikacji. Na razie są z tym ogromne problemy. Brak szefa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, opóźnienia w przygotowywaniu raportów o stanie konkurencji we wszystkich segmentach telekomunikacyjnych – lista opóźnień jest długa.
   W przededniu wizyty w Polsce pani Viviane Reding, unijna komisarz ds. społeczeństwa informacyjnego i mediów, otrzymała list od Krajowej Izby gospodarczej i telekomunikacji, zrzeszającej konkurentów TP S.A. Izba alarmuje w nim, że w Polsce utrzymuje się monopol narodowego operatora niemal we wszystkich segmentach rynku telekomunikacyjnego. Iza przedstawiła listę opóźnień w liberalizacji rynku i wyraziła nadzieję, że komisarz poruszy te kwestie w rozmowie z polskim rządem.
   Jak wynika z obliczeń miesięcznika „Świat Telekomunikacji” każdy dzień zwłoki we wprowadzeniu najważniejszych zmian w liberalizacji rynku kosztuje każdego Polaka 10 zł.Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 09-04-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.