informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość, oraz: ibbbh
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Budowlana bańka?
Rynek nieruchomości w wielu państwach europejskich jest jak bańka, która za chwilę pęknie - przestrzega brytyjski tygodnik "The Economist" w swoim najnowszym raporcie, opublikowanym w czwartek.
Zdaniem "The Economist", wzrost cen domów na najważniejszych rynkach gwałtownie zatrzymał się. W USA, w pierwszym kwartale br., ceny wzrosły jedynie o 1 proc. - najmniej od sześciu lat. Z kolei w Wielkiej Brytanii ceny rosły nieco szybciej (7,8 proc.), jednak znacznie wolniej, niż na przykład w ostatnim kwartale 2002 r., gdy wzrost sięgał 25 proc.
Co najbardziej niepokojące, zdaniem "The Economist", to mała ilość osób chętnych do kupowania nowych mieszkań. W najbliższych latach ceny domów w Wielkiej Brytanii, ale także w Hiszpanii, mogą spaść nawet aż o 20 - 30 proc. - przestrzega tygodnik.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 04-06-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.