informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 50 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Benedykt XVI wspomina Jana Pawła II
   Benedykt XVI przypomniał, że Jan Paweł II rok temu przeżywał w Watykanie ostatni dzień swojego życia. Podczas modlitwy na Anioł Pański, papież powiedział, że Jan Paweł II wprowadził kościół w 3 tysiąclecie.
   Benedykt XVI wskazał, że spuścizna Wielkiego Polaka jest wielka, ale jego przesłanie można zawrzeć w słowach: "Otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi". Papież przyznał, że to niezapomniane wezwanie z 1978 roku odczuwa tak, jakby było to dzisiaj. Wskazał, że Wielki Polak zawsze głosił Chrystusa jako odpowiedź na oczekiwania człowieka - wolności, sprawiedliwości i pokoju.
   Papież zaapelował o wspólną modliwę i post za pokój na świecie, szczególnie w Iraku. Zwyczajowo pozdrowił też polskich pielgrzymów. Powiedział po polsku, że pozdrawia szczególnie wiernych zgromadzonych w sanktuarium w Łagiewnikach na obchodach rocznicy śmierci Jana Pawła II.
   Jutro Benedykt XVI ma odprawić mszę świętą w intencji Jana Pawła II.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 02-04-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.