informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 65 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

"Babski" interes - trend czy znak czasu?

   Co ma wspólnego emancypacja kobiet z biznesem? W Polsce coraz częściej powstają usługi przeznaczone wyłącznie dla Pań. W Częstochowie grupa przyjaciółek otworzyła kawiarnię Babie Lato, do której wstęp mają jedynie panie. Właścicielki zainspirował film "Czego pragną kobiety" - pisze "Metro".


   Katarzyna Kowalczyk miała dość męskich pouczeń, założyła więc Babską Autoszkołę. Firma organizuje kursy na prawo jazdy prowadzone tylko przez kobiety. Najważniejszym celem ma być zmiana negatywnego podejścia do kobiet za kierownicą. Właścicielka Babskiej Autoszkoły podkreśla, że zależy jej na tym by klientkami jej szkoły były panie. Szkoła powstała rok temu i dziś odnosi ogromne sukcesy.
   Sopockie biura podróży również przygotowują oferty skierowane tylko do pań. Biuro Safari Travel organizuje wycieczki do Afryki "Dla kobiet aktywnych". Koszt takiej wycieczki to kwota 3 tysięcy dolarów. Podobnie jest w katowickiej siłowni Fit-Sun, do której panowie nie mają wstępu. Klientki czują się o wiele swobodniej i popierają ten pomysł.
   Ciekawą propozycję dla pań przygotowało również Multikino, które raz w tygodniu organizuje seanse filmowe "Kino na Obcasach". Każdy taki seans jest poprzedzony prezentacją produktów dla pań. Seanse cieszą się wielką popularnością, sala jest zawsze pełna.
   Prof. Janusz Czapiński psycholog, społeczny podkreśla, że "Kobiety postrzegają takie firmy jako coś specjalnego i przygotowanego z myślą o nich. Dlatego tak chętnie z nich korzystają".Źródło: Twoja-firma.pl - vortal dla MSP
Dodał: pp

Data dodania: 01-04-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.