informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 55 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Zamiast pracować, szukają pracy

   Co robi podwładny w godzinach pracy? - zastanawia to pewnie niejednego szefa. Jak pokazują badania, istnieje duża grupa pracowników szukających intensywnie innego zatrudnienia podczas wykonywania swoich obowiązków pracowniczych - podaje PAP.


   Z badań przeprowadzonych na zlecenie firmy Hudson Highland Group wynika, że spośród pracowników posiadających wiedzę o tym, że korzystanie z Internetu jest sprawdzane przez przełożonych, 25 proc. posługuje się komputerem do szukania nowej pracy. Jedna trzecia pracowników, która uważa, że pracodawca nie zdaje sobie sprawy o wykorzystywaniu przez nich Internetu do celów prywatnych, używa komputera do poszukiwania nowego zatrudnienia.
   50 proc. badanych stwierdziła, że w ich zakładach jest monitorowany sposób korzystania z komputerów. Natomiast 75 proc. pracowników jest przekonanych o tym, że przełożeni zdają sobie sprawę z tego, na ile oni wykorzystują Internet.
   Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych. Jednak właściwy człowiek na właściwym stanowisku to skarb. Jeśli więc nie chcemy, aby uciekł z naszej firmy, warto się zastanowić, co jest przyczyną jego zachowania i podjąć odpowiednie kroki.


Źródło: Twoja-firma.pl - vortal dla MSP
Dodał: pp

Data dodania: 28-03-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.