informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 63 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Na wiosnę tanieją pożyczki
   Ruszają promocje pożyczek na wiosenne wydatki. Kredyty gotówkowe mogą być bankowym hitem całego roku – pisze „Gazeta Prawna”.
   W ostatnich dniach specjalne oferty kredytów gotówkowych przygotowały m.in. PKO BP, Pekao SA, ING Bank Śląski, Raiffeisen Bank.
   PKO BP obniżył stawkę prowizji za przyznanie pożyczki w ramach Szybkiego Serwisu Kredytowego z 5 do 3 proc. Stali klienci mogą liczyć ponadto na obniżenie prowizji o dodatkowe 0,25 pkt proc., czyli do 2,75 proc. Standardowo oprocentowanie kredytu udzielanego na okres 12 miesięcy wynosi od 8,2 proc., ale klienci, którzy ubezpieczą kredyt, zapłacą o 0,5 pkt proc. mniej. Ponadto klienci mogą liczyć na obniżenie oprocentowania o kolejne 0,5 pkt proc. jeżeli zabezpieczą kredyt dodatkowo np. przez ustanowienie zastawu lub przewłaszczenia na kupowanym pojeździe.
   Bank Pekao SA w ogóle zrezygnował z pobierania prowizji, ale warunkiem udzielenia Pożyczki Ekspresowej jest posiadanie Eurokonta. Podobną zachętę wprowadził Raiffeisen Bank, który nie pobiera prowizji za udzielenie „Kredytu Wiosennego”.
   Oprocentowanie kredytu wiosennego w ING Banku Śląskim wynosi 9,99 proc. Za jego udzielenie od stałych klientów bank pobiera 3,5-procentową prowizję, nie mniej jednak niż 50 zł. Nowi klienci objęci są stawką 5 proc.
   Zachętą do korzystania z kredytów gotówkowych jest dostępność i szybkość przyznawania. PKO BP rozpatruje wniosek w ciągu kilku minut. ING Bank Śląski deklaruje, że klient otrzyma kredyt w ciągu 24 godzin od momentu złożenia wniosku. Lukas Bank obniża natomiast oprocentowanie o 2 punkty procentowe jeśli udzielenie kredytu będzie trwało dłużej niż 15 minut.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 27-03-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.