informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 57 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

KE chce niższych cen za roaming
   Komisja Europejska podejmie bardziej zdecydowane działania w celu obniżenia opłat za rozmowy międzynarodowe z telefonów komórkowych. Projekt rozporządzenia, które spowoduje obniżkę cen za roaming przedstawi we wtorek unijna komisarz ds. społeczeństwa informacyjnego i mediów Viviane Reding.
   Z danych Komisji Europejskiej wynika, że ceny rozmów międzynarodowych u operatorów telefonii komórkowej wahają się od 20 eurocentów do 13 euro za 4-minutową rozmowę. Według KE najwyższe ceny nie mają swojego uzasadnienia w kosztach usług, a ludzie nie mogą być karani tylko dlatego, że przekroczyli granicę.
   Pierwszym krokiem KE, który miał na celu uwidocznienie wysokości opłat za rozmowy międzynarodowe było przygotowanie strony internetowej, na której można porównać opłaty za roaming w różnych krajach Unii. Jednak projekt ten i apele do operatorów nie przyniosły rezultatów. Dlatego Unia postanowiła sięgnąć po kolejne środki.
   Z zestawienia przygotowanego przez KE wynika, że Polak, który jest w Niemczech, płaci za 4-minutową rozmowę telefoniczną z kimś w Polsce - od 4,97 do 5,11 euro (w zależności od operatora). Będąc we Francji zapłaci od 5,37 do 5,78 euro, a w Słowenii - od 3,68 do 8,11 euro.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 27-03-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.