informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 64 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

MAN grozi przeniesieniem produkcji autobusów do Polski
Szef niemieckiego koncernu MAN zagroził niemieckim związkowcom, że jeśli będą opóźniać zwolnienia w fabryce autobusów w Salzgitter, to przeniesie produkcję do zakładów w Polsce - podał dziennik Die Welt.
Do specjalnej agencji zajmującej się wyszukiwaniem pracy miało trafić 500-700 robotników z produkujących autobusy zakładów MAN w Salzgitter. Według Die Welt związki zawodowe w Salzgitter namawiają jednak robotników, by nie zgodzili się na zmianę miejsca zatrudnienia, opóźniając restrukturyzację. Szef MAN Rudolf Rupprecht miał w związku z tym zagrozić, że w razie dalszych opóźnień, koncern przeniesie produkcję autobusów z Niemiec do Polski. MAN ma w Polsce fabryki w Starachowicach i w Sadach koło Poznania. W zeszłym roku MAN sprzedał w Polsce 95 autobusów i wyeksportował 358 autobusów, wyprodukowanych w Polsce. Po zeszłorocznych inwestycjach polskie zakłady MAN mogą produkować do 1,5 tys. autobusów rocznie i planuje się zwiększenie ich potencjału do 2,5 tys. pojazdów rocznie.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 02-06-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.