informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 54 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Nowość w Polsce: Karta kredytowa jak zdjęcie
   MultiBank jako pierwsza w Polsce instytucja umożliwi klientom indywidualizację karty kredytowej! Jeszcze w marcu będzie można zamówić kartę, na której zamiast standardowej grafiki, na awersie, na całej powierzchni karty, może być umieszczone dostarczone bankowi zdjęcie. Dzięki temu każdy klient będzie się mógł cieszyć własną, niepowtarzalną kartą, na której będzie można umieścić własnoręcznie wykonane zdjęcie!
   To pierwsza tego rodzaju karta w Polsce. Tym samym MultiBank wyprzedził inne instytucje, a nieoficjalnie mówi się, że wprowadzeniem takiego produktu zainteresowane były m.in. o BZ WBK i ING BSK.
   Cena karty, która wynosi 80 zł, wydaje się niezbyt wygórowana jak na taką ciekawą i nowatorską funkcjonalność. Do karty będzie dołączony również szeroki program rabatowy, co dodatkowo powinien uatrakcyjnić całą ofertę.
   Szczegóły na temat nowej karty bank ma ujawnić prawdopodobnie we wtorek. O samym projekcie mówiło się od jakiegoś czasu, a potwierdzeniem o zaawansowaniu prac była zmiana regulaminu kart, dotycząca umieszczania na karcie zdjęcia. Bank zastrzegał w nim, że klient nie będzie mógł umieścić na karecie na przykład zdjęć o charakterze obscenicznym.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 07-03-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.