informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 78 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Bankier.pl wchodzi na giełdę!
   Akcjonariusze Bankier.pl S.A. zdecydowali o wprowadzeniu spółki na Warszawską Giełdę Papierów Wartościowych. Emisja nowych akcji planowana jest na pierwsze półrocze 2006 roku. Ma ona pomóc w umocnieniu Bankier.pl na pozycji wiodącego niezależnego portalu finansowego w Polsce.
   Dnia 23 lutego 2006 r. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Bankier.pl S.A. podjęło decyzję o przeprowadzeniu publicznej oferty akcji spółki. Najprawdopodobniej jeszcze w pierwszej połowie tego roku portal finansowy Bankier.pl zadebiutuje na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
   Oferującym akcje Bankier.pl będzie Internetowy Dom Maklerski S.A. Obecnie spółka wraz z domem maklerskim prowadzi zaawansowane prace na szczegółami oferty.
   "Wejście na giełdę to dla Bankier.pl kolejny milowy krok w rozwoju. Dzięki IPO utrzymamy niezależność jako medium i pośrednik finansowy oraz pozyskamy kapitał na dalszą ekspansję. Poszerzymy również bazę inwestorską spółki otwierając się m.in. na społeczność naszych użytkowników. Ponadto obecność na GPW z pewnością przełoży się na większą popularność portalu i świadomość marki Bankier.pl." - mówi Tomasz Jażdżyński, prezes zarządu Bankier.pl S.A.
   Bankier jest beneficjentem gwałtownego rozwoju, jaki w równej mierze odnotowuje się w sektorze usług online i sektorze finansowym, tak że w ciągu najbliższych lat będzie w stanie wygenerować zarówno wysoki wzrost, jaki i trwałe dochody zarówno dla siebie, jak i dla swoich akcjonariuszy. Sposób zarządzania, organizacja spółki oraz corporate governance osiągnęły poziom pozwalający spółce wejść na giełdę, a jednocześnie są dodatkowym gwarantem pozytywnego dalszego rozwoju. Dopuszczenie akcji do notowań na warszawskiej giełdzie przyczyni się do umocnienia niezależności portalu, kreując dodatkowy zakres znajomości marki i umożliwiając dostęp do obiecujących akcji także partnerom i członkom społeczności Bankier.pl. – stwierdził Jens Spyrka, Partner bmp AG, głównego akcjonariusza spółki.lp. Nazwa serwisu Liczba użytkowników (real users) Liczba odsłon Średni czas spędzony w serwisie (w min.)
1 Bankier.pl 581 481 12 714 948 18,4
2 Money.pl 496 608 6 616 639 13,5
3 Egospodarka.pl 400 919 2 076 744 4,1
4 Abc.com.pl 342 242 3 062 743 6,3
5 Lex.pl 333 646 3 642 675 5,4

   Portal Bankier.pl jest czołowym finansowym serwisem informacyjnym oraz niezależnym pośrednikiem finansowym w polskim internecie. Według najnowszych wyników badania Megapanel PBI/Gemius, Bankier.pl jest najczęściej odwiedzanym serwisem w kategorii Biznes/Finanse/Prawo (z wyłączeniem serwisów ekonomicznych portali horyzontalnych).

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 02-03-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.