informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 65 gości, oraz: bebelson
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Prawo telekomunikacyjne: kwestionowane przez portale zapisy mogą się zmienić
Intencją autorów projektu ustawy Prawo telekomunikacyjne nie było objęcie użytkowników kont poczty elektronicznej obowiązkiem rejestracji - poinformowało w poniedziałek Ministerstwo Infrastruktury.
Jego zdaniem art. 55 krytykowany przez portale, które wystąpiły z listem otwartym do marszałków Sejmu, Senatu i przewodniczącego komisji infrastruktury, został zamieszczony na wniosek MON i MSWiA ze względu na wymogi bezpieczeństwa publicznego i bezpieczeństwa państwa. Chodzi o ograniczenie anonimowości użytkowników telefonów komórkowych na kartę (pre paid). Jednak - według opinii prawników - również osoba zakładająca konto poczty elektronicznej musiałaby się zgłaszać do firmy świadczącej usługi internetowe z dokumentem tożsamości. Polskie portale obawiają się, że zapisy projektu ustawy mogą zmusić ich klientów do przeniesienia kont za granicę.
"Niewykluczone jest, że po potwierdzeniu słuszności zgłaszanych zarzutów zostanie przedstawiona propozycja zmiany przedmiotowego zapisu" - czytamy w komunikacie resortu infrastruktury, który przygotował projekt ustawy Prawo telekomunikacyjne (w piątek odbyło się w Sejmie jego drugie czytanie).


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 31-05-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.