informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość, oraz: admin, aval

 

Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Dodaj darmowe ogłoszenie
kooperacja
praca
nieruchomości
różne
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Automatyczne pawiadamianie

Aby skorzystać z mechanizmu zaloguj się!

Automatyczne pawiadamianie o nowych ofertach na Twoją skrzynkę e-mail.
E-mail:
 Wróć
 Dodaj darmowe ogłoszenie
Rolety aluminiowe Rembertów Zielonka
Ogłoszenie
Opis: Witam Państwa. Nasza firma zajmuje się produkcją oraz montażem rolet zewnętrznych aluminiowych, roletek wewnętrznych tkaninowych, żaluzji, moskitier, markiz, verticali oraz krat okiennych. Wykonujemy również naprawy rolet wyprodukowanych przez inne firmy oraz przeróbką rolet obsługiwanych ręcznie na obsługiwane elektrycznie. Dzięki temu ze zajmujemy się również montażem okien i drzwi oraz innymi pracami remontowymi, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta co do obsługi kompleksowej - z szerokim wachlarzem prac, które są ze sobą mocno związane. Dzięki temu możecie Państwo zaoszczędzic czas na szukanie kilku ekip z których każda wykona pewien zakres prac, i powierzyc prace naszej firmie, która wykona je kompleksowo i wezmie odpowiedzialnosc za całokształt prac. Co warto zauważyc, nasze wyroby są wykonywane z podzespołów produkowanych m.in. przez wiodącą na rynku polskim firmę aluprof, dzięki czemu cechuje je wysoka jakośc, zarówno jakośc wyrobu jak i wykonania, gdyż nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w tej branży. Zapraszamy do umówienia się na bezpłatny pomiar. Cena dotyczy 1m2 kompletnej rolety zewnętrznej aluminiowej o wymiarze 1.50m na 2m w jednym z kolorów standardowych do wyboru (biały, beżowy, srebrny, szary, dwa odcienie brązu) oraz innych niestandardowych (np. drewnopodobnych i innych). Inne rozmiary mogą nieznacznie odbiegac od ceny - im roleta większa gabarytowo tym cena metra mniejsza.
Wszystkie produkty jakie posiadamy w naszej ofercie mogą byc montowane przez nas, lub zamówione przez klienta i przez niego zamontowane: rolety zewnętrzne zabezpieczajace i antywłamaniowe, żaluzje zewnętrzne aluminiowe, bramy rolowane, kraty rolowane, markizy tarasowe i balkonowe, moskitiery, żaluzje wewnętrzne: bambusowe, drewniane i aluminiowe, roletki materiałowe, roletki dzień-noc, żaluzje plisowane, verticale.
Nasza firma zajmuje się równiez produkcją elementów z blachy stalowej ocynkowanej i kwasoodpornej.
Dane teleadresowe
Nazwa firmy:
ALUMROL ROLETY
Osoba kontaktowa:
Andrzej
Telefon:
508608790
E-mail:
[email protected]
© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.