informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 84 gości

 

Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Dodaj darmowe ogłoszenie
kooperacja
praca
nieruchomości
różne
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Automatyczne pawiadamianie

Aby skorzystać z mechanizmu zaloguj się!

Automatyczne pawiadamianie o nowych ofertach na Twoją skrzynkę e-mail.
E-mail:
 Wróć
 Dodaj darmowe ogłoszenie
remonty,wykończenia pod klucz http://www.edbud.jky.pl/
Ogłoszenie
Opis: Oferuję wykończenia wnętrz oraz na zewnątrz budynków.
Tynki wapienne tradycyjne,elewacje,ocieplenia,malowanie szpachlowanie,tapetowanie,glazurnictwo,usługi remontowe,posadzki,wyburzenia,prace murarskie,kompleksowe wykończenia wnętrz.
usługi elektroinstalacyjne,instalacje CO oraz prace kanalizacyjne,murowanie z klinkieru,płoty,budynki gospodarcze,zakładanie ogrodów oraz terenów zieleni.
Wszelkie zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych,adaptacje poddaszy,suche zabudowy,prace stolarskie,montaż paneli i wykładzin,kominki.Osadzanie okien i drzwi wraz z obróbką,oraz wszelkie inne prace remontowo-budowlane.
Firma posiada duże do świadczenie,dział na rynku już nie przerwanie od 1990roku,oferujemy dostępne ceny i przy większych pracach kilku procentowe rabaty za wykonane usługi,gwarancje na nasze usługi do kilku lat w zależności od rodzaju wykonanej pracy oraz jakości materiału.
Doradzamy też jakiej firmy materiały użyć tak by otrzymać jak najlepszy optymalny efekt i trwałość na lata.
Wykończenia wnętrz pod klucz,kompleksowo taniej,profesjonalnie,czysto i szybko,pracujemy wyłącznie na profesjonalnym firmowym sprzęcie co daje dodatkową gwarancje jakości naszych usług,posiadamy odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie budowlane,dbamy o czystość oraz wysoką jakość zachowując przy tym konkurencyjnie niskie ceny,terminy rozpoczęcia robót dopasowujemy wedłóg państwa potrzeb i możliwości.
Tel.507-939-093 lub 725-680-732
e-mail. [email protected]
Dane teleadresowe
Osoba kontaktowa:
lukasz
Telefon:
507939093
© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.