informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 75 gości

 

Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Dodaj darmowe ogłoszenie
kooperacja
praca
nieruchomości
różne
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Automatyczne pawiadamianie

Aby skorzystać z mechanizmu zaloguj się!

Automatyczne pawiadamianie o nowych ofertach na Twoją skrzynkę e-mail.
E-mail:
 Wróć
 Dodaj darmowe ogłoszenie
LOKAL W CENTRUM BRZESKA
Ogłoszenie
Opis: Witam !
Mam do wynajęcia lokal a dokładniej dwa lokale. Są one w centrum Brzeska lokale są połączone ze sobą i można się przemieszczać pomiędzy nimi. Dodatkowym atutem położonego lokoalu jest to iż tak jak wspomniałem jest w centrum Brzeska, posiada (duży) bezpłatny parking, toalete, oraz w tym samym budynku jest drugi sklep (komputerowy, a wiadomo że jeden sklep przyciąga klijentów - więc kożyści są w dwie strony). Lokal mieści się w domu prywatnym, ogrodzonym, posiadającym alarm. Pozwieżchnia całego lokalu to około 35 m2. Wszystkich informacji udzielam poprzez maila : [email protected] lub pod numerem telefonu kom. 663-708-305 (dzwonić po 16.00). Serdecznie zapraszam do obejrzenia lokalu po wcześniejszym umówieniu się. Cena jaka mnie interesuje za wynajem to 700 zł. - nigdzie w Brzesku nie znajdziesz taniego lokalu z takimi walorami. Zastanów się, przyjedz i obejrzyj. Pozdrawiam.
Dane teleadresowe
Osoba kontaktowa:
Adam
Telefon:
663-708-305
E-mail:
[email protected]
© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.